• поврзани
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04

Профил на компанијата

За нас

Повеќе од 6 години искуство во индустријата

Ganzhou Jiuyi International Trade Co., Ltd. се наоѓа во Ганжу, кој е познат како „роден град на портокалите во светот“, „лулка на Хака“ и „светска престолнина за ископување волфрам“.Е професионален снабдувач и извозник на материјали за домашни миленици.Специјализирани сме за производство на метални кафез за домашни миленици, кафез за птици, материјали за обука за домашни миленици, средства за чистење за убавина за домашни миленици, гнездо за домашни миленици за семејни патувања, материјали за хранење миленичиња, играчки, облека за домашни миленици и други материјали за домашни миленици.

Производите покриваат континентална Кина, Југоисточна Азија, Европа и Америка, Африка, Јужна Америка и други земји.Можеме брзо да дизајнираме и произведуваме производи OEM/ ODM врз основа на вашите идеи и примероци.Контролата на квалитетот е акција, а не слоган.Строга контрола на квалитетот е имплементирана во сите аспекти на работењето за да се задоволат високите стандарди на клиентите.Оваа филозофија ги проникна сите нивоа на производниот процес, вклучувајќи: 1) влезна инспекција, 2) инспекција во тек, 3) инспекција на готов производ и 4) случајна инспекција на складиштето

Апликација

Апликативни сценарија

Ние продаваме многу видови производи за домашни миленици, производи за кучиња, производи за мачки, производи од глувци, производи од птици, производи од риба, производи од пилешко и така натаму.

 • Смирувачки, анти-анксиозно, крофна за гушкање, кревет за миленичиња што може да се перат во машина за перење Тркалезен кревет за домашни миленици за мали средни големи кучиња и мачки
 • Четири годишни времиња Општо, висококвалитетно гнездо за мачки, мало кучешко креветче може да се отстрани, измие и да го загрее креветот за куче за миленичиња
 • Висококвалитетна мека, супер мека и удобна PP памучна подлога за милениче, која може да се пере, за мала средна постела за домашни миленици
 • Амазон, жешко се продава крзно за мачки за мачки Удобно меко креветче за миленичиња што може да се перат, отстранлив топол круг, прилагоден тросед за мачки
 • Евтин кревет за миленичиња со двојна намена мек и удобен душек за кучешки софа кревет
 • Продавам висококвалитетно кампување, ветроупорен кревет за миленичиња, шатор за мачки, куќа за миленичиња
 • Новата одгледувачница за крофни е едноставна и свежа, топол PP памучен материјал, лесен за чистење и пренослив одгледувачница за домашни миленици
 • Фабрички директен тросед за домашни миленици, дизајн на големо, мек кревет за мачки и куче, легло за мачки, отстранлив кружен кревет за мачки
сертификат

Внатрешна
Детали

 • Дизајнот на горната рачка е погоден за поместување на птичји кафез

 • Има две стоечки стапчиња, кои се погодни за птиците да шетаат слободно

 • Дизајнот на долната фиока е погодна за чистење на изметот од птиците.

 • Има две кутии за храна за птици за јадење.

 • Дизајнот на горната рачка е погоден за поместување на птичји кафез

 • Има две стоечки стапчиња, кои се погодни за птиците да шетаат слободно

 • Дизајнот на долната фиока е погодна за чистење на изметот од птиците.

 • Има две кутии за храна за птици за јадење.

WhatsApp онлајн разговор!