• të lidhura
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04

Profili i kompanisë

Rreth Nesh

Më shumë se 6 vjet përvojë në industri

Ganzhou Jiuyi International Trade Co., Ltd. ndodhet në Ganzhou, i cili njihet si "Vendlindja e portokalleve në botë", "djepi i Hakka" dhe "kryeqyteti botëror i minierave të tungstenit".Është një furnizues dhe eksportues profesionist i furnizimeve për kafshët shtëpiake.Ne jemi te specializuar në prodhimin e kafazit metalik të kafshëve shtëpiake, kafazit të shpendëve, furnizimeve për trajnimin e kafshëve shtëpiake, furnizimeve për pastrimin e bukurisë së kafshëve shtëpiake, folesë për kafshët shtëpiake për udhëtime familjare, furnizime për ushqimin e kafshëve shtëpiake, lodra për kafshët shtëpiake, veshje për kafshët shtëpiake dhe furnizime të tjera për kafshët shtëpiake.

Produktet mbulojnë Kinën kontinentale, Azinë Juglindore, Evropën dhe Amerikën, Afrikën, Amerikën e Jugut dhe vende të tjera.Ne mund të dizajnojmë dhe prodhojmë shpejt produkte OEM/ODM bazuar në idetë dhe mostrat tuaja.Kontrolli i cilësisë është një veprim, jo ​​një slogan.Kontrolli i rreptë i cilësisë zbatohet në të gjitha aspektet e operacioneve për të përmbushur standardet e larta të klientit.Kjo filozofi ka depërtuar në të gjitha nivelet e procesit të prodhimit, duke përfshirë: 1) inspektimin në hyrje, 2) inspektimin e punës në vazhdim, 3) inspektimin e produktit të përfunduar dhe 4) inspektimin e rastësishëm të magazinës

Aplikacion

Skenarët e aplikimit

Ne shesim shumë lloje të produkteve për kafshët shtëpiake, produkte për qen, produkte për mace, produkte për miun, produkte zogjsh, produkte peshku, produkte pule etj.

 • Shtrati qetësues kundër ankthit për qentë e përqafuar për qentë dhe macet e vogla, të mesme dhe të mëdha, që lahet me makinë
 • Krevati i Qenit të Vogël Four Seasons me cilësi të lartë të folesë së maceve mund të hiqet, lahet dhe të ngrohet shtrati i qenit për kafshë shtëpiake
 • Shtrat me gëzof, super të butë dhe të rehatshëm, PP, rrogoz pambuku që lahet për kafshë shtëpiake të vogla të mesme
 • Lesh i nxehtë i Amazonës me pjellë macesh në shitje, Shtrat komod i butë për kafshë shtëpiake që lahet, i lëvizshëm Divan i ngrohtë me mace me porosi
 • Krevat i lirë për kafshë shtëpiake me dy qëllime, i butë dhe i rehatshëm me dyshek qensh, shtrat divan për qen
 • Shes kampe me cilësi të lartë, krevat për kafshë shtëpiake, krevat për mace, çadër për qen për kafshë shtëpiake
 • Lukuni i ri i donutëve është i stilit të thjeshtë dhe të freskët, material i ngrohtë pambuku PP, i lehtë për t'u pastruar dhe i lëvizshëm për kafshët shtëpiake
 • Divan i drejtpërdrejtë i fabrikës për kafshë shtëpiake me shumicë, krevat i butë për mace dhe qen, shtrat i ndashëm i maceve, pjellë mace, i ndashëm
certifikatë

E brendshme
Detajet

 • Dizajni i dorezës së sipërme është i përshtatshëm për lëvizjen e kafazit të shpendëve

 • Ka dy shkopinj, të cilët janë të përshtatshëm për zogjtë për të ecur lirshëm

 • Dizajni i tabakasë së poshtme është i përshtatshëm për pastrimin e jashtëqitjeve të shpendëve.

 • Ka dy kuti ushqimore për të ngrënë zogjtë.

 • Dizajni i dorezës së sipërme është i përshtatshëm për lëvizjen e kafazit të shpendëve

 • Ka dy shkopinj, të cilët janë të përshtatshëm për zogjtë për të ecur lirshëm

 • Dizajni i tabakasë së poshtme është i përshtatshëm për pastrimin e jashtëqitjeve të shpendëve.

 • Ka dy kuti ushqimore për të ngrënë zogjtë.

WhatsApp Online Chat!